Anasayfa | İletişim  
facebook    twitter    twitter
Tanıtım Sayfası
Haberler
Fotoğraflar
Videolar
 
“KALP SAĞLIĞI ÇOCUKLUKTAN BAŞLAR” PROJESİ 2016-2017 GÖSTERİMLERİ DEVAM EDİYOR!

          3 senedir başta Üsküdar, Ümraniye, Eyüp, Ataşehir, Beşiktaş, Maltepe ve Kartal olmak üzere İstanbul’un çeşitli ilçelerindeki ilkokullarda ücretsiz olarak uygulanan “Kalp Sağlığı Çocukluktan Başlar” projesi, 2016-2017 eğitim öğretim yılında gösterimlerine devam ediyor.
           
          Belgesel film gösterimi, dört skeçlik tiyatro oyunu ve “Çocuklar için Kalp Sağlığı” kitapçıklarının hediye edilmesinden oluşan proje, bugüne kadar 161* okulda 355* gösterimle uygulanmış olup, gösterimleri toplam 73.502* öğrenci izlemiştir. " Aynı zamanda bugüne kadar hafta sonları da İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerine ait 32 Kültür Merkezi'nde gösterim yapılmıştır."
 
          Yukarıdaki tüm veriler, proje uygulaması yapılan okul yetkililerinin ( Müdür veya müdür yardımcılarının ) imzaladığı resmi tutanaklardan alınmıştır. Tutanakların tamamı etkinlikler bölümünde yer almaktadır. Okullarda projeyi öğrencilerle birlikte takip eden 722 öğretmenin proje hakkındaki değerlendirmelerinin yer aldığı videoları da etkinlikler bölümünde izleyebilirsiniz.
 
*30.09.2016  tarihi itibariyle...
"En yüce değer bilgi, En üstün hizmet insana hizmettir"
Zemedya Digital Creative Agency - Web Tasarım, Kurumsal Kimlik, Grafik Tasarım