top of page
fruit-3137143.jpg

ETKİNLİKLER

Erişkin yaşlarda sağlıklı bir kalbe sahip olmak için, dikkatler ve çabalar çocukluk yaşlarına yoğunlaştırılmalıdır. Çocukların kalp sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi amacıyla, “Kalp Sağlığı Çocukluktan Başlar projesi başlatılmıştır. Çocuk Kalp Vakfı Tiyatrosu, Kısa Belgesel Film ve Rehber Kitapçık'tan oluşan eğitici ve eğlendirici bir paket programla, ilköğretim çağındaki tüm çocuklara ulaşılması hedeflenmiştir .

Gerçekleştirmiş olduğumuz
etkinlikler.

Erişkin yaşlarda sağlıklı bir kalbe sahip olmak için, dikkatler ve çabalar çocukluk yaşlarına yoğunlaştırılmalıdır. Çocukların kalp sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi amacıyla, “Kalp Sağlığı Çocukluktan Başlar projesi başlatılmıştır. Çocuk Kalp Vakfı Tiyatrosu, Kısa Belgesel Film ve Rehber Kitapçık'tan oluşan eğitici ve eğlendirici bir paket programla, ilköğretim çağındaki tüm çocuklara ulaşılması hedeflenmiştir .

İlköğretim çağındaki çocukları hedefleyen eğitim programımız, kısa belgesel film, Çocuk Kalp Vakfı Tiyatrosu oyunu ve bilgilendirici kitapçıktan oluşmaktadır. Bu eğitim programı sayesinde, çocukların kendisiyle özdeşleşeceği bir kahraman olan Kalpcan'ın yardımıyla kalp sağlığı bilincinin çok küçük yaştan başlaması sağlanmaktadır. "Kalp Sağlığı Çocukluktan Başlar"
 

Ara
1
2
bottom of page